Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

У Калуській громаді триває процес формування бюджету на 2024 рік

Переглядів: 238

У цьому контексті була ініційована зустріч з керівниками шкіл та депутатами міської ради для того, щоб почути про проблеми освітніх закладів та першочергові з них врахувати при плануванні кошторису громади на наступний рік.

Діалог був складним, проте конструктивним, інформує «Калуш ФМ» з посиланням на Facebook-сторінку міського голови Андрія Найди

«На сьогодні є розуміння і в освітян, і в депутатів, що перспективи бюджету неоптимістичні. Ми вже неодноразово наголошували, що цього року ми не доотримуємо освітньої субвенції на рівні 18 млн і нам доводиться з місцевого бюджету дофінансовувати повноваження держави», – зазначив очільник громади.

За його словами, наступний рік може виявитися ще складнішим, бо маємо загрозу вилучення «військового» ПДФО та додаткових 4% цього податку на різницю в тарифах.

«Тому ми разом маємо вибудувати структуру освітянських закладів, яка, хоча б наближено, «вписувалася» у формулу державної субвенції. Це, звісно робота не одного дня, але ми мусимо активізувати свою роботу в цьому напрямку», – додав Андрій Найда.

Торкалися й питань, які виникли в освітян у контексті розгляду міською радою роботи Управління освіти міської ради.

«Одне точно можу сказати, що роботу наших педагогічних працівників, керівництва ліцеїв, гімназій, дошкільних та позашкільних установ ми всі оцінюємо дуже високо.

Дякуємо кожному вчителеві, вихователю та керівнику за те, що в цей складний для нас усіх час вони тримають гідний рівень освіти цілої громади.

Водночас впевнений, що ми разом зуміємо достойно подолати усі труднощі. І сьогодні ми вже дійшли консенсусу з багатьох питань, зокрема щодо створення піклувальних рад при закладах освіти та налагодження дієвої комунікації керівників закладів освіти з депутатами та керівництвом громади», – резумував міський голова.

Також вирішили якнайшвидше приступити до розгляду поданих від освітніх закладів пропозицій, щоб об’єктивно скласти бюджет.

Схожі матеріали за тегами: Калуш бюджет

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: