Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

У Калуській громаді ухвалили бюджет на 2024 рік

Переглядів: 304

На пленарному засіданні 58-ї сесії Калуської міської ради ухвалили бюджет 2024 року. Попередньо проєкт бюджету, згідно з вимогами законодавства, був оприлюднений на сайті КМР, для розгляду його громадою.

Про це на Facebook-сторінці повідомив Калуський міський голова Андрій Найда, інформує «Калуш ФМ».

«Насамперед треба розуміти, що цей бюджет не є оптимістичний, – зазначив очільник громади. – Загальна потреба всіх галузей становить 1, 37 млрд гривень, а загальний кошторис громади склав 891 млн гривень».

У результаті – з необхідних 554,8 млн гривень на галузь освіти буде спрямовано 478, 6. На охорону здоров’я передбачено 56, 7 млн гривень (при потребі 181, 5 млн грн). На 22 млн менше від потреби закладено на соціальний захист та соціальне забезпечення. Видатки на утримання органів місцевого самоврядування, в тому числі заробітна плата, енергоносії, тощо – передбачаються в сумі 86, 1 млн грн, це на 28, 6 млн гривень менше ніж у 2023, та на 4 млн гривень – ніж у 2022.

«Єдине, що не зменшиться у наступному році, а навіть і зросте – це підтримка наших Захисників, родин військовослужбовців, а також сімей загиблих Героїв. Не зважаючи навіть на те, що «військового» ПДФО не буде. Попри все, ми будемо намагатися вживати всіх можливих заходів, щоб упродовж наступного року дохідна частина бюджету збільшувалась», – додав Андрій Найда.

Надалі планують працювати над залученням релокованого бізнесу, сприянням місцевим підприємствам і підприємцям.

«Також звертаюся до всіх господарюючих суб’єктів з проханням – дотримуватись соціально-відповідальної політики, бо забезпечення життєдіяльності нашої громади – наша спільна справа!», – рузюмував міський голова.

 

Схожі матеріали за тегами: Калуш бюджет

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: