Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

У Калуській ТГ планують провести чемпіонат України зі спортивного орієнтування

Переглядів: 208

У першій декаді травня 2022 року у Калуській громаді планують провести командний чемпіонат України зі спортивного орієнтування.

З метою підготовки та проведення на належному рівні цього заходу 25 листопада відбулася зустріч міського голови Андрія Найди, його заступниці Надії Гуш, начальника управління у справах сім’ї, молоді, фізкультури та спорту Михайла Клима з віце-президентом Федерації спортивного орієнтування України Олегом Постельняком, головним інспектором-контролером всеукраїнських змагань Володимиром Кудріним та членами організаційного комітету чемпіонату, інформує «Калуш ФМ» з посиланням на сайт Калуської міської ради.

Андрій Найда зазначив, що школа спортивного орієнтування у Калуській громаді дуже потужна і проведення заходу всеукраїнського значення є дуже важливим для розвитку спорту.

Згідно з планом чемпіонат буде тривати упродовж чотирьох днів. Місцевість, на якій планують розгорнути змагання, – лісові масиви с. Вістови та с. Студінки.  Орієнтовна прогнозована кількість учасників – 600 осіб.

За результатами зустрічі напрацьовані подальші кроки щодо проведення заходу.

 

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: