Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

У Копанках вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні (ФОТО)

Переглядів: 1486

Минуло п’ять років від тих страшних подій, які назавжди закарбувалися в історичній пам’яті українського народу, які, по суті, стали переломним етапом у новітній історії нашої держави й змінили країну та кожного українця. Вони залишили в минулому мирне, спокійне життя. У лютому 2014 року вся Україна і весь світ стали свідками жорстокості попереднього політичного режиму і нестримної, відчайдушної боротьби простих українців, відданих патріотів за європейський вектор розвитку української держави, за утвердження української нації, за гідне майбутнє для наступних поколінь.

Двадцяте лютого згідно з указом Президента України стало Днем Героїв Небесної сотні. По всій Україні відбулися поминальні заходи.

У селі Копанки на площі, недалеко від рідної домівки, де жив наш краянин - Герой України Ігор Дмитрів, цього дня зібралися люди, щоб схилити голови перед пам’яттю героїв, згадати ті буремні дні. Безмовний жаль і сум огортав кожного, хто дивився на портрети героїв Небесної сотні, на цих відважних юнаків, чоловіків та жінок. Поряд з героями Небесної сотні - фотопортрет Ігоря Дмитріва, котрий віддав своє життя за Україну, захищаючи її від агресії північного сусіда, повідомляє прес-служба Калуської РДА.

Поминальну панахиду за загиблими на Майдані провели священнослужителі. Усі учасники заходу прочитали спільну молитву та вшанували пам’ять героїв хвилиною мовчання. Представники влади та учні поклали квіти до пам’ятника Ігорю Дмитріву.

«Подвиг Героїв Небесної сотні доводить нам, що ми повинні пам’ятати своїх героїв, свою історію, тоді буде, дійсно, квітуче, незалежне майбутнє нашої держави, яку поважатимуть в усьому світі, - наголосив голова Калуської РДА Іван Данів. - Сумуємо за всіма загиблими на Майдані й у зоні АТО, щиро співчуваємо їхнім родинам. Головне наше завдання сьогодні - боронити незалежність України, захистити від загрози, яку зазнає наша держава. Вічна пам’ять героям! Слава Україні!».

Голова районної ради Віктор Гільтайчук у своєму виступі наголосив, що українська нація протягом століть проливала кров у одвічній боротьбі за свободу й незалежність, за рідну мову і рідну землю, так і Герої Небесної сотні поклали свої життя за Україну. Він звернувся до педагогів з проханням виховувати в дітях і молодому поколінні відданих патріотів, щоб любили не лише свою сім’ю й родину, а й Україну.

Голова Копанківської сільської ради Наталія Полянська підкреслила, що захисники нашої Вітчизни, які загинули у Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській, поклали душу і тіло на вівтар свободи своєї країни і ми про це повинні завжди пам’ятати. Адже за шанс жити у вільній, демократичній країні ми заплатили дуже дорогою ціною – життям наших людей.

 

 

 

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: