Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

У Підмихайлі будують амбулаторію і пам’ятник захисникам України (ФОТО)

Переглядів: 1747

На будівництво нової амбулаторії моно-практики у селі Підмихайля виділено близько 6 млн грн. Новицька ОТГ додала 100 тис. грн.

Загалом для впровадження медичної реформи у сільській місцевості з державного бюджету виділено субвенцію на суму 5 млрд грн, за рахунок яких реалізуються проекти будівництва нових лікувальних закладів та амбулаторій у сільській місцевості і здійснюється їх оснащення. Крім того, ці кошти передбачені для розвитку необхідної інфраструктури і забезпечення житлом та транспортом медичних працівників.

Серед технічних вимог, розроблених Мінрегіоном, не вказується тип конструкцій і будматеріалів, з яких слід будувати нову амбулаторію. Це визначає місцева влада. Технічні умови в першу чергу окреслюють, яким має бути приміщення, інженерні системи, обладнання.  Таким чином має бути збудована одноповерхова будівля з автономним опаленням, водопостачанням, сучасним медичним обладнанням, меблями, благоустроєм і кондиціонуванням.

Перебуваючи у Підмихайлі з робочим візитом, голова Калуської РДА Іван Данів ознайомився як з  ходом будівництва модульної амбулаторії, так і  підготовчими роботами з облаштування площі Героїв і будівництва монументальної композиції «Пам’ятник захисникам України».  Автором цієї композиції є мешканець села Степан Якимович.

Схожі матеріали за тегами: Підмихайля амбулаторія будівництво

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: