Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

У вихованців центру художньої творчості для дітей, юнацтва та молоді – чергові перемоги (ФОТО)

Переглядів: 312

Зразковий театр танцю «Фламінго» (керівниця Наталія Маланчук) виборов п’ятнадцять призових місць у Всеукраїнському чемпіонаті з хореографічного мистецтва «ART dance», який нещодавно відбувся в Івано-Франківську.

Художній колектив став переможцем у номінаціях «Діамантовий чемпіон» (солісти: Нателла Дегтерьова, Анастасія Шулик, Антоніна Колос), «Золотий чемпіон» (солісти Єва Романишин, Анастасія Шулик, Катерина Відоняк, Катерина Черній) та «Срібний чемпіон» (солісти Нателла Дегтерьова, Вероніка Маланчук, Таміла Дзундза, Марта Дзундза, дует: Наталія Посацька і Вероніка Бойко), з посиланням на Калуську міськраду повідомляє «Калуш ФМ».

Чотири перші місця вибороли вихованці гуртка «Творча майстерня» (керівниця Ольга Чолінська) Вероніка Яцишин, Богдана Нечитайлова, Вероніка Винник, Анна Паньків у Всеукраїнському конкурсі «БИТВА ЖАНРІВ – ART ІІІ» (м. Київ).

Скарбниця досягнень позашкільного закладу освіти поповнилася перемогою (ІІ місце), яку здобула вихованка вокально-естрадної студії «Орфей» Андріана Хацевич (наставниця Наталія Мещерякова) у Всеукраїнському багатожанровому конкурсі-фестивалі «Витоки ВІВАТ».

Вихованцям центру художньої творчості для дітей, юнацтва та молоді бажають не зупинятися на досягнутому, завжди вірити в себе та сміливо йти до вершин успіху.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: