Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

У виставковій залі Калуша відкрилася персональна виставка Віктора Коніва (ФОТО)

Переглядів: 599

Вчора, 7 лютого, у виставковій залі Калуша відбулось відкриття персональної виставки калуського художника Віктора Коніва «Мій краю, мій раю».

На відкритті виставки було багато близьких автору людей та поціновувачів творчого доробку художника, інформує «Калуш ФМ», посилаючись на комунальний заклад «Музейно-виставковий центр Калуської міської ради».

На відкритті виставки також побували перший заступник міського голови Мирослав Тихий, заступники міського голови Богдан Білецький, Надія Гуш, секретар міської ради Віктор Гільтайчук та начальниця управління культури, національностей та релігій Любов Джуган.

Це перша живописна виставка у цьому виставковому році. На ній Віктор Конів представив понад 60 робіт, які сповнені теплом. Назва виставки «Мій краю, мій раю» теж вибрана невипадково.

– Я люблю свою землю, своє Прикарпаття, та й не тільки Прикарпаття, Україна наша прекрасна. І, мабуть, кращої землі, кращої країни годі й шукати, – зазначив у коментарі «Калуш ФМ» сам художник.

Природа Прикарпаття, яка оживає на полотнах автора, захоплює та змушує задуматися над динамічним ритмом буття, переконана художниця Вікторія Гречко:

– Віктор Конів – це велика людина для Калуша, художник, який працює над собою. Він уміло передає настрій природи, пори року, пору дня. В нього треба вчитися. Простота виконання його робот – в цьому його велич.

За словами директора музейно-виставкового центру Артура Єфремова, жодна з картин не викликає дисонансу, а навпаки наче сторінки книги продовжують історію попередньої.

– У Віктора Коніва доволі характерний станковий живопис. Його руку помітно. І роботи художника віддають певним теплом, дещо місцями такою нехарактерною щирістю в мистецтві, якою багато хто не володіє, і тому добре, коли роботи говорять багато про самого автора.

Справді, Віктор Конів – митець, закоханий у природу рідного краю і цю любов вміло передає глядачеві, ділиться враженнями заступниця Калуського міського голови Надія Гуш.

– Художники нашого міста завжди будуть підтримуватися. Фінансування буде продовжуватися. Також буде організований щорічний пленер. Кошти на його проведення також передбачені в місцевому бюджеті, – говорить Надія Гуш. – Крім того, хочу зазначити, що для кожного майстра персональна виставка – це надзвичайно важливо. Сьогодні ми маємо можливість помилуватися чудовими творами цього майстра.

Виставка триватиме впродовж місяця.

Схожі матеріали за тегами: Віктор Конів виставка

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: