Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

У виставковій залі Калуша відкрилася виставка портретів «Акцент» (ФОТО)

Переглядів: 238

У неділю, 24 жовтня, у виставковій залі Калуша відбулося відкриття колективної виставки калуських художників «Акцент».

Свої роботи презентували Вітольд Сеньковський, Володимир Безрукий, Христина Музичин, Орест Костів, Ігор Семак, Степан  Бака, Ярослав Господарчук, Володимир Романів, Ірина Летнянка, Наталія Ковальська, Марта Бойчук та студенти Фахового коледжу культури і мистецтв м. Калуша, інформує «Калуш ФМ».

Як зазначила зберігачка фондів виставкової зали Галина Турчик, цього разу був зроблений акцент на портрет.

«Час від часу митцям треба задавати тему, щоб був якийсь рух вперед, а не традиційно лише пейзажі. Таким чином можна піднімати і професійний рівень», – вважає пані Галина.

При цьому вона відзначила, що на виставці представлені дуже різні роботи за технікою виконання: олійний живопис, пастель, графіка, комп’ютерна графіка, фотографія, ліногравюра, витинанка. І хоча на всіх акцент зроблений на портрет, але він також різний, у кожного автора своє бачення. Дехто, до прикладу, малював з натури і на полотнах можна впізнати навіть знайомих. Увійшли до експозиції також скульптурні портрети.

Привертають увагу і роботи студентів коледжу. Вони сучасні, яскраві, виконані великими плямами.

Організатори подякували всім художникам за участь і запрошують поціновувачів мистецтва відвідати виставкову залу і ознайомитися з роботами калуських митців (м. Калуш, вул. Дзвонарська, 5).

Схожі матеріали за тегами: Калуш виставка портрет

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: