Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Українська письменниця Марія Ткачівська презентувала у Калуші свою нову книгу

Переглядів: 1239

25 жовтня в Калуській центральній бібліотеці ім. Тараса Шевченка відбулася презентація нового роману «Голос перепілки» української письменниці Марії Ткачівської. 
На зустрічі у Калуші письменниця розповідала про свою творчість та роман «Голос перепілки», що написаний на основі реальних подій.

Це роман про голод очима дитини, про життя в українському селі та німецькому передмісті, про любов і зраду, про молодість і старість. У ньому висвітлено такі гострі соціальні питання, як проблема людського осуду, родинні стосунки та проблема неповних сімей. Головним героєм роману є хлопчик Мартин. Про це повідомляють на сторінці Калуської центральній бібліотеці ім. Тараса Шевченка.

У Калуші привітати письменницю прийшли читачі бібліотеки, калуські літератори та представники ЗМІ.

Марію Ткачівську також привітали працівники бібліотеки. Авторка романів пообіцяла калушанам ще повернутись до нашого міста зі своїм новими презентаціями, а також подарувала бібліотеці свої книжки.

Марія Ткачівська - кандидат філологічних наук, доцент, завідувач кафедри іноземних мов і перекладу Прикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника. Вона - авторка понад 100 наукових статей та більше десятка навчальних посібників, кількох словників та монографій, кількаразова лауреатка міжнародного літературного конкурсу «Коронації слова». Як письменниця Марія Ткачівська також відзначена міською премією імені Івана Франка, обласною премією імені Василя Стефаника, Всеукраїнською літературною премією імені Леоніда Череватенка.
 

Схожі матеріали за тегами: бібліотека презентація книжка

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: