Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

В учнів та викладачів Голинської дитячої школи мистецтв – нові перемоги

Переглядів: 245

Учні та викладачі Голинської дитячої школи мистецтв мають чергові вагомі здобутки у всеукраїнських і міжнародних конкурсах.

 Зокрема у Всеукраїнському багатожанровому фестивалі-конкурсі мистецтв «Україна Єдина» (м. Київ) в номінації «Інструментальний жанр» ІІ місце посіла Анастасія Лазоришин (ІІ вікова категорія). Викладач Ольга Кінащук, концертмейстер Наталія Путько.

Перше місце здобув хореографічний колектив школи мистецтв у І Міжнародному фестивалі-конкурсі «Сім нот» (м. Харків). Керівник Оксана Бойко, концермейстер Сергій Довгалюк.

У XII Всеукраїнському фестивалі-конкурсі талантів «Чарівний Світ» (м. Київ) у номінації «Естрадний вокал» І місце завоювала Софія Терлецька (викладач Любов Котляр) та  лауреатом І премії стала Ельвіра Пітулей (викладач Іван Паньків).

Також відзначився хор викладачів школи «Передзвін» (керівник Марія Литвин), який посів І місце у ІV Всеукраїнському фестивалі-конкурсі мистецтв UNIVERSE of ARTS. 

Ельвіра  Пітулей  також стала лауреатом ІІ премії у Всеукраїнському конкурсі творчості в номінації «Інструментальний напрямок» (викладач Іван Паньків).

Здобув призове місце й Артем Цимбалій, який брав участь у ІІІ Відкритому обласному конкурсі мистецтв «Народні джерела 2021» (м. Лозова) у номінації «Інструментальне мистецтво» (соліст-гітара) у І віковій категорії (керівник Марія Мілер).

 

Схожі матеріали за тегами: Голинь школа мистецтв перемоги конкурси

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: