Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

В управління соцзахисту калушани найчастіше звертаються за наданням грошових допомог

Переглядів: 397

За 9 місяців цього року  до управління соціального захисту населення Калуської міської ради  надійшло 2295 звернень, з яких 1120 - письмові.

Зокрема 887 письмових звернень були щодо надання одноразових грошових допомог за рахунок коштів  міського бюджету. Інші 233 звернення стосувалися різних питань соціального захисту, повідомляє пресслужба Калуської міськради.

Окрім того, за вказаний період 1175 мешканців міста побували на особистому прийомі  у керівників управління.

На виконання  Закону України «Про звернення громадян» та з метою забезпечення поінформованості  калушан щодо соціальних виплат, пільг та інших соціальних гарантій, управління соціального захисту населення  Калуської міської ради протягом 9 місяців розмістило 10 публікацій в друкованих виданнях, 117 публікації на інтернет-ресурсах, 89 виступів на телебаченні, 30 виступів на радіо, провело 11 навчальних семінарів тощо.

Також створена приймальня  громадян (кабінет №109), де ведеться  прийом без перерви на обід, впроваджено попередній запис на прийом за телефоном 5-21-55. У приймальні громадян видаються  відповідні талони на прийом, що забезпечує майже повну відсутність черг осіб, що бажають отримати соціальні допомоги.

Мешканці  міста також можуть безпосередньо звернутися до керівників  управління  по «гарячій» телефонній лінії за встановленим графіком.

 

Схожі матеріали за тегами: Калуш соцзахист звернення

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: