Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Верхнянська «Юність» розгромила суперників у Кубку області з футболу

Переглядів: 583

8 жовтня відбулись матчі Кубка Івано-Франківської області з футболу. У середу «Юність» Верхня провела історичний матч – дебютувала у Кубку Івано-Франківської області за часів Незалежності України. Про це йдеться на сторінці клубу у Фейсбуці.

Господарі створили перший небезпечний момент на 10-ій хвилині. Шевченко здорово пробивав з 16-ти метрів, проте воротар гостей перевів на кутовий. А вже на 12-ій хвилині невтомний Святослав заробив право на штрафний удар, який сам прекрасно реалізував у ближню «дев’ятку», 1:0.

На 23-ій хвилині Данилюк і Долотко уникли офсайду і фактично двоє вийшли на одного воротаря, але захисник Тисмениці після удару Данилюка виніс м’яч з порожніх воріт. На 35 хв Андрій Канюк вивів Герина віч-на-віч з голкіпером «Хутровика» Чайковським, але Назар не зумів переграти останнього, а вже через кілька хвилин у схожій ситуації програв свою дуель Вітя Данилюк.

Буквально за мить ледь не спрацювало старе футбольне правило – «не забиваєш ти – забивають тобі», на щастя удар півзахисника гостей взяв на себе капітан верхнянців Канюк. На доданій хвилині до першого тайму міг відзначитись вдруге Шевченко, проте його удар у дальній кут воротар перевів на корнер.

Другий тайм також проходив «під диктовку» верхнянців. Запам’яталась атака, у якій спочатку Роман Москалик не встиг замкнути простріл зліва від Святослава Мельника, а вже за мить Юра Іванишин пробив вище воріт.

Фортуна віддячила гравцям «Юності» за старання на 58-ій хвилині. Ігор Подолюк довгою діагоналлю вивів на простір Москалика, той віддав на кут штрафної на Гудака, а Роман майстерно на замасі «посадив на п’яту точку» захисника суперника та перекинув Чайковського.

Через три хвилини господарі організували черговий гол: Долотко навісив справа, Москалик головою пробив у перекладину, а Іванишин першим був на добиванні.

Найкращий момент для голу престижу тисменичани втратили на 69-ій хвилині, коли їхній нападник не реалізував вихід віч-на-віч (Макогон врятував).

Крапку ж у матчі наші гравці поставили на останній доданій хвилині. Центральний захисник Ігор Подолюк зробив забігання у штрафну суперника по правому фланзі, де на ньому сфолив захисник гостей. Сам Ігор і реалізував покарання, пробивши влучно одинадцятиметровий. 4:0 і вихід у 1/8 фіналу обласного Кубку.

В неділю знову матч проти «Хутровика» – вже у рамках Першості області.