Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Верхнянська «Юність» знову розгромила суперників і стала одноосібним лідером чемпіонату області

Переглядів: 709

На минулих вихідних грали матчі 3-го туру Чемпіонату Івано-Франківської області з футболу. Після зіграних матчів представник Калущини верхнянська «Юність» стала одноосібним лідером чемпіонату.

Вдома верхнянці розгромили гостей з Тисмениці з рахунком 6.0.

Пропонуємо статистику та огляд матчу з офіційної сторінки «Юності» у Фейсбуці.

«Юність» Верхня – «Хутровик» Тисмениця– 6:0 (4:0).

Першість області. 3 тур. 11 жовтня (неділя), стадіон с.Іванкова.

Арбітр в полі: Дерев’янко Віталій. Арбітри: Дідушицький Ігор, Шевчук Мирослав.

Голи: Шевченко Святослав’22 (1:0), Москалик Роман’29 (2:0), Гудак Роман’35 (3:0), Москалик Роман’38 (4:0), Москалик Роман’59 (5:0), Герин Назар’74 (6:0).

Попередження: Байдюк Юрій, Василюк Михайло (обидва – «Хутровик»).

Склад ФК «Юність»: Макогон Михайло (Князевич Олександр’46) – Канюк Андрій (Гладковський Сергій’46), Подолюк Ігор, Кащій Микола, Долотко Ігор (Пришляк Назар’46) – Курташ Роман (Вістовський Юрій’54), Гудак Роман (Герин Назар’54), Мельник Святослав (Слободян Андрій’46), Іванишин Юрій, Шевченко Святослав (Данилюк Віталій’54) – Москалик Роман.

Стартовий склад ФК «Хутровик»: Чайковський Михайло – Байдюк Юрій, Винницький Тарас, Цап Василь, Данек Микола – Семенчук Роман, Чопик Михайло, Гришко Іван, Василюк Михайло, Смикавчук Сергій – Бєлоусов Дмитро.

Перший тайм пройшов за тотальної переваги «Юності». Перша гольова атака зародилася з правого флангу. Долотко відпасував на Москалика, той зробив паузу та легенько накинув на Шевченка, а Святослав з льоту точно пробив. Другого голу прийшлося чекати сім хвилин. Той-таки Долотко відправив Іванишина по правому фланзі на вільний простір, Юра зряче навісив на лінію воротарської, звідки Роман Москалик головою увігнав «круглого» у сітку воріт.

Третій гол верхнянці реалізували за схемою першого: Долотко по правому краю на Москалика, той у центр штрафної, лише цього разу на Гудака, а Роман по-гросмейстерськи проходить кілька захисників і пробиває у лівий кут. Під завісу першої половини активізувався лівий фланг. Кащій відпасував на Шевченка, Святослав відправив у прорив іншого Святослава – Мельника, далі простріл і Роман Москалик оформлює дубль. 4:0 після 45-ти хвилин.

На 57-ій хвилині Роман Москалик оформив хет-трик (другий у сезоні), скориставшись розрізною передачею від Назара Герина та уникнувши офсайду. А вже на 74-ій хвилині сам Назар Герин оформив остаточний рахунок у матчі, відгукнувшись на простріл Андрія Слободяна.

Впевнена перемога 6:0 дозволила нашій команді одноосібно очолити турнірну таблицю Першості області. Наступний матч «Юність» проведе знову на домашньому стадіоні проти «Колосу Городенківщини» з Вільхівців, які розтрощили у звітному турі «Придністров’я» з Тлумача з рахунком 8:0.