Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Верхнянська «Юність» знову виграє у чемпіонаті області

Переглядів: 1233

На Покрови верхнянській «Юності» протистояла «Збірна Західної України». Саме так охрестили команду з Вільхівців деякі вболівальники «Юності». І справді, напередодні (і вже по ходу нового сезону) ряди нашого суперника поповнили гравці з Чернівецької, Тернопільської, Львівської, Івано-Франківської областей, хоча у даній грі і вони не допомогли «Колосу Городенківщини».

Про це повідомляють на офіційній сторінці «Юності» у Фейсбуці.

Вже перша атака наших хлопців призвела до взяття воріт. Павло Дмитрів скористався непорозумінням захисника та голкіпера гостей, пробивши по порожніх воротах. Далі «колоси» перехопили ініціативу, провівши кілька справді небезпечних атак, але на висоті був воротар Михайло Макогон. На 34-ій хвилині збільшив перевагу «Юності» капітан Андрій Канюк, невідпорно пробивши головою після подачі зі штрафного (Роман Москалик).

Другий тайм також проходив у напруженій боротьбі. Відродив інтригу в матчі нападник Василь Гудак, після удару якого м’яч зрикошетив і дезорієнтував Макогона, 2:1. Але за кілька хвилин потому верхнянці відновили перевагу у два голи. Сергій Гладковський потужно пробив зі штрафного, а Святослав Шевченко першим був на добиванні. До кінця матчу господарі мали ще кілька добрих нагод, аби збільшити рахунок, але пробивали або у воротаря, або повз ворота. Вже цієї неділі «Юність» їде в гості у Болехів, де місцеві «Карпати» (йдуть на третьому місці після чотирьох зіграних матчів) не програють майже нікому.

«Юність» Верхня – «Колос Городенківщини» Вільхівці – 3:1 (2:0).

Першість області. 4 тур. 14 жовтня (середа), стадіон с.Іванкова.

Арбітр в полі: Шуляр Едуард (Тлумач).Арбітри на лінії: Лесюк Віктор (Гвіздець), Гулій Любомир (Отинія).

Голи: Дмитрів Павло’3 (1:0), Канюк Андрій’34 (2:0), Гурак Василь’59 (2:1), Шевченко Святослав’62 (3:1).

Попередження: Гудак Роман’32, Герин Назар’55 – Базюк Андрій’70.

Склад ФК «Юність»: Макогон Михайло – Канюк Андрій (с), Подолюк Ігор, Гладковський Сергій (Кащій Микола’81), Долотко Ігор (Пришляк Назар’87) – Курташ Роман, Вістовський Юрій (Іванишин Юрій’46), Гудак Роман (Мельник Святослав’75), Шевченко Святослав (Данилюк Віталій’70), Москалик Роман – Дмитрів Павло (Герин Назар’46).

Склад ФК «Колос Городенківщини»: Шацький Олександр – Петрик Андрій, Галка Роман, Базюк Андрій, Огоновський Орест – Городинський Іван (Сапа Андрій’67), Савчук Андрій (Королянчук Андрій’59), Прокіпчук Михайло (с), Пульків Остап, Хомин Володимир – Гурак Василь.