Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Виконком Калуської міської ради оголосив конкурс на заміщення вакантної посади в УБРІ

Переглядів: 423

Виконавчий комітет Калуської міської ради оголосив конкурс на заміщення вакантної посади заступника начальника – начальника виробничо-технічного відділу управління будівництва та розвитку інфраструктури Калуської міської ради.

Вимоги до учасників конкурсу: громадянство України, повна вища будівельна освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра чи спеціаліста, стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 3 років, вільне володіння державною мовою, комп’ютерна грамотність, інформує «Калуш ФМ» з посиланням на сайт Калуської міської ради.

Документи приймаються до 11 жовтня 2021 року відділом кадрової роботи і нагород виконкому міської ради (вул. І. Франка, 1; кабінет №7, тел. 0347279634).

Під час проведення конкурсу кандидати складають письмовий іспит та проходять співбесіду.

У відділі кадрової роботи і нагород можна отримати необхідні бланки, а також ознайомитися із переліком питань, які будуть включені в екзаменаційні білети при проведенні іспиту.

 

Схожі матеріали за тегами: Виконком вакансія конкурс УБРІ

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: