Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Виконком затвердив фінансові плани медичних установ, мережу закладів освіти і культури та підняв тарифи на атракціони

Переглядів: 156

Відбулося чергове засідання виконавчого комітету Калуської міської ради.

Члени виконкому розглянули цілий блок фінансових планів медичних підприємств нашої громади. Це питання, звісно, більше стосується перспективи роботи наших закладів охорони здоров’я, однак стало приводом для обговорення поточної ситуації їх роботи, інформує «Калуш ФМ» з посиланням на сайт Калуської міської ради.

Як зауважували самі керівники медичних установ, працюють усі в штатному режимі і безперебійно, незважаючи на загалом важкий для усіх час. Суттєвим чинником в ефективності надання ними медичних послуг є стабільність виконання своїх зобов’язань Калуською міською владою, які передбачені в програмах фінансової підтримки комунальних некомерційних підприємств. В цьому контексті закцентували увагу на тому, що цьогоріч мешканцям громади пільгових категорій населення на медикаменти виділено в бюджеті порівняно з попередніми періодами значну суму коштів – 3,6 мільйона гривень. І на сьогоднішній день це надзвичайно велика допомога людям, які цього потребують.

Заслухали члени виконкому також звіт про виконання бюджету Калуської міської територіальної громади за І квартал 2022 року.

На розгляд виконавчого комітету управління освіти та управління культури, національностей та релігій міської ради подали планову мережу відповідних закладів та установ. Згідно з прийнятими рішеннями та враховуючи сьогоднішній відтік дітей, запланували деякі скорочення в Калуській музичній школі: 5 педагогічних посад (з 147,5) та 21 одиницю (з 831) навчального контингенту.

Також прийняли рішення про незначне підвищення з 1 червня тарифів на атракціони комунального підприємства «Міський парк культури і відпочинку ім. Івана Франка». Таке рішення обґрунтоване об’єктивними чинниками, зокрема підвищенням мінімальної заробітної плати. Найдорожчим є атракціон «Колесо огляду». Для дорослого вартість квитка становитиме 40 грн, для дітей – 20 грн. Найдешевшими залишаються «Гойдалки – за катання на них 2-х осіб протягом 5 хв. треба буде заплатити 10 грн.

Звісно, що для окремих категорій населення (дітям з інвалідністю дітям-сиротам, дітям, позбавлених батьківського піклування, дітям, батьки яких є ветеранами війни, особами з інвалідністю, учасниками бойових дій, дітям, батьки яких є особами з інвалідністю, інвалідність яких пов’язана з аварією на Чорнобильській атомній електростанції) встановили пільгу в розмірі 50% вартості квитків.

Ну і з важливого, це погодження проєкту Меморандуму про співпрацю з ТзОВ «Е-Вінгс» – оператором прокату електросамокатів, метою якого є узгодження деяких питань, які ще не врегульовані на законодавчому рівні, а є необхідними для формування культури безпечного використання електросамокатів та інших індивідуальних електричних засобів пересування на об’єктах благоустрою в місті. Перед прийняттям цього рішення вивчали досвід Львова, Івано-Франківська, Києва.

 

Схожі матеріали за тегами: Калуш виконком рішення

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: