Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Вільний простір «Пошта» у співпраці з міської радою готує подачу заявки на грант (ФОТО)

Переглядів: 374

Вчора, 21 січня, головний спеціаліст відділу підприємництва, стратегій та грантів управління економічного розвитку міста міської ради Тетяна Сеньків зустрілася з представниками Вільного простору «Пошта» щодо їх участі у проєкті «МолодьТуТ: створи простір молодіжних перспектив у своїй громаді», який виконується програмою «Мріємо та діємо» у партнерстві з програмою Будуємо Україну Разом (БУР).

За словами Тетяни Сеньків, на зустріч завітали сім із восьми супергероїв (так вони себе називають. – Авт.) Вільного простору «Пошта», з якими обговорили умови участі у проєкті, окреслили план дій, визначили основні заходи і завдання для написання заявки.

Додамо, що метою проєкту є посилення спроможності молодіжних просторів у громадах в наданні якісних послуг для молоді та розбудові сприятливого середовища щодо розвитку громадського активізму, підвищення  соціальної згуртованості, просування толерантності. Учасники проєкту матимуть змогу отримати знання та навички, що забезпечать стійку та системну роботу простору, напрацюють ефективні механізми роботи з молоддю, отримають менторську та грантову підтримку, а також можливість облаштування зручного, доступного та комфортного простору для різних груп молоді.

Наступна зустріч із Вільним простором запланована на понеділок, 25 січня, оскільки дедлайн подачі заявки – 2 лютого.

Міський голова Андрій Найда, який вже зустрічався з представниками Вільного простору «Пошта», під час оперативної наради позитивно відгукнувся про цих молодих людей.

«Там дуже розумна, ініціативна молодь. Я сам здивувався. Вам є з ким працювати. Треба прислухатися до їхніх думок і багато куди долучати. Це наше майбутнє в розвитку Калуша», – зазначив він.

Схожі матеріали за тегами: Вільний простір заявка грант

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: