Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

«Ворота Карпат». В Осмолоді лісівники відбудували зруйнований повінню міст (ФОТО)

Переглядів: 223

Лісівники Осмолодського лісгоспу відновили міст, який зруйнувала червнева повінь 2020 року. Загалом наводнення завдало підприємству збитків на 40 тис. гривень. Стихія пошкодила майже три кілометри лісових автомобільних доріг, знищила три мости. Проте до квітня 2021 року всі інфраструктурні об’єкти лісівникам вдалося відновити.

Міст у селі Осмолода лісівники вирішили відкрити урочисто, оскільки він надзвичайно важливий для краю, інформує «Калуш ФМ» з посиланням на Івано-Франківське обласне управління лісового та мисливського господарства.

«Люди називають цей міст «Воротами Карпат», – розповідає Олексій Фрик, директор Осмолодського лісгоспу. – Його знають усі – туристи, місцеві мешканці, гості нашого краю. Міст знаходиться на виїзді із села Осмолода і є важливою транспортною артерією для регіону. Він сполучає більшість віддалених лісництв нашого підприємства, а також є центральним у мережі лісових автомобільних доріг Осмолодського лісгоспу».

Протяжність моста – 26 м, ширина – 4 м. Лісівники також реконструювали до нього під’їзну дорогу.

«Сучасні лісотранспортні артерії в Осмолодському лісгоспі відкривають доступ до найвіддаленіших стиглих і пристигаючих деревостанів, що дає змогу ефективно охороняти насадження, вчасно ліквідовувати пожежі, вогнища хвороб і шкідників, вітровали», – зазначає Андрій Шпундра, заступник начальника обласного управління.

Від часу створення Осмолодського лісгоспу у 1995 р. лісівники збудували 54 мости, проклали 86 км доріг, із них 57 км за останні десять років. На сьогодні загальна протяжність відомчих доріг підприємства становить 308,6 км, густота їх – 4,8 км на 1 тис. га.

Схожі матеріали за тегами: Осмолода міст відновлення

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: