Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

З миру по нитці. На ремонт дороги з Калуша до Верхньої гроші виділить область, місто, ОТГ і підприємства (ФОТО)

Переглядів: 2353

6 червня голова Калуської райдержадміністрації Іван Данів провів зустріч з представниками Верхнянської об’єднаної територіальної громади, на якій обговорили питання ремонту дороги із Калуша до с. Верхня та в напрямку кільця по вул. Промисловій у Калуші.

У нараді взяли участь директор департаменту будівництва, ЖКГ, містобудування та архітектури ОДА Володимир Рачкевич, директор ДП «Дороги Прикарпаття» Андрій Сазонов, депутат обласної ради Михайло Якимчук, міський голова Калуша Ігор Матвійчук, керівництво Верхнянської ОТГ, керівники правоохоронних органів району та представники підприємств «Калуська ТЕЦ-Нова», «Карпатнафтохім» і «Гудвеллі-Україна», інформує прес-служба Калуської РДА.

Під час наради обговорили питання ремонту дороги із Калуша до с. Верхня (протяжністю 1,6 км) та в напрямку кільця по вул. Промисловій у Калуші. Володимир Рачкевич повідомив, що цьогоріч на території Верхнянської ОТГ заплановано відремонтувати 3 дороги: Верхня-Станькова, Верхня-Збора-Кулинка і Болохів-Войнилів на суму 3 млн грн. На ремонт дороги до с. Верхня коштів не передбачалося.

За словами представника ОДА, балансоутримувачем цієї дороги  є департамент будівництва, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури облдержадміністрації, який виготовить проектно-кошторисну документацію для капітального ремонту дороги.

Підчас наради усі зійшлися на тому, що наразі необхідно здійснити поточний ремонт, оскільки немає значних коштів. Директор ДП «Дороги Прикарпаття» Андрій Сазонов зазначив, що підприємство готове виділити 1 млн грн. Міський голова Калуша Ігор Матвійчук запевнив, що міська рада профінансує ремонт даної дороги в межах міста на суму 0,5 млн грн. Голова сільської ради Верхнянської ОТГ Микола Філіпович поінформував, що з бюджету буде виділено 1 млн грн.

Представники підприємств висловили про свою готовність долучитися до фінансування на ремонт дороги. Крім того, готові долучитися до ремонту й інші підприємства та організації (близько 20), що користуються цією дорогою.

Схожі матеріали за тегами: Калуш Верхня дорога ремонт

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: