Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

З сімейними лікарями та терапевтами міської поліклініки Калуша декларацію на обслуговування підписали 23 тисячі громадян

Переглядів: 1859

З січня 2018 року для первинної ланки медичних працівників запрацює принцип «гроші ходять за пацієнтом». Це означає, що громадяни повинні знайти собі сімейного лікаря або терапевта чи педіатра для своєї дитини, заповнити декларацію, а відтак, коли розпочнеться приписна кампанія, підписати з ним угоду.

У Калуському міському центрі первинної медико-санітарної допомоги заповнення декларацій на обслуговування у лікаря розпочалося з листопада. На даний час, за словами головного лікаря закладу Михайла Гаврилишина, декларації заповнили уже 23 тисячі громадян.

Процес підписання декларацій триває і далі. Але адміністрація закладу просить жителів міста і району не зволікати із вибором лікаря, а знайти час до нового року чи під час різдвяних свят, прийти в поліклініку і заповнити декларацію.

Нагадаємо, що при собі необхідно мати паспорт та ідентифікаційний код.

Для зручності пацієнтів поліклініка з грудня працює з 8.00 до 20.00.

На такий графік роботи з 1 січня перейде і перший педіатричний відділ Центру ПМСД, що на вул. Дзвонарській, 5. Угоду на обслуговування дітей громадяни можуть укласти і з сімейним лікарем, проте адміністрація поліклініки рекомендує працювати з педіатрами.

 

Схожі матеріали за тегами: декалрації поліклініка гаврилишин

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: