Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Житель Калущини замовив з Китаю 5,5 кг речовини, з якої роблять амфетамін

Переглядів: 632

Мешканця Калуського району підозрюють у контрабанді наркотичної речовини за допомогою міжнародного поштового відправлення.

Уродженець села Мостище Калуського району разом зі своїм спільником організував контрабанду  з Китаю в Україну  речовини, з якої можна виготовити наркотики.

 Ця речовина називається прекурсор фенілнітропропен, а житель Мостища мав її отримати за допомогою міжнародного поштового відправлення через компанію "TNT". 

Про це йдеться в ухвалі Івано-Франківського міського суду.

Наприкінці січня цього року з Китаю відправили міжнародне поштове відправлення до міста Калуш. За результатами проведеного експертного дослідження працівники фіскальної службивстановили, що речовиною у вказаному міжнародному відправленні є прекурсор фенілнітропропен, який згідно з "Переліком наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів" віднесений до речовин, обіг яких обмежено і стосовно яких встановлюються заходи контролю.

Ця речовина використовується для синтезу амфетаміну. Загальна вага речовини у посилці – приблизно 5,5 кг. Зараз відправлення перебуває у Києві в розпорядженні другого митного посту Спеціалізований Київської митниці .

За клопотанням слідчих суд надав їм дозвіл на вилучення речовини з митниці для проведення експертиз.

 

Схожі матеріали за тегами: наркотики поліція

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: