Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Калуська ліцеїстка Вікторія Хухра здобула перемогу серед юних науковців на Міжнародному конгресі (ФОТО)

Переглядів: 662

Десятикласниця Калуського ліцею №10 і вихованка гуртка «Основи біохімії» Центру науково-технічної творчості учнівської молоді Вікторія Хухра представляла на XII Міжнародному конгресі та технічній виставці «ЕТЕВК-2019» (Екологія, Теплопостачання, Енергозбереження, Водопостачання, Каналізація), які проходили 10-14 червня в м. Чорноморську Одеської області, свою наукову роботу і здобула перше місце.

На Конгресі, який вважається найбільш вагомим і авторитетним форумом спеціалістів у сфері теплопостачання, питного водопостачання, водовідведення, екології, економіки, управління,  калушанка виступила зі своїм проектом «Шляхи утилізації та використання мінеральних добрив у м. Калуші з метою збереження водного балансу України».

Як розповіла Вікторія, у квітні цю наукову роботу вона захищала на національному етапі Міжнародного молодіжного конкурсу «Stockholm Junior Water Prize» під назвою «Всеукраїнський юнацький водний приз-2019» у Києві. Тоді вона стала номінанткою в категорії «спеціальний приз», а тепер її разом з дев’ятьма фіналістами конкурсу запросили виступити на Міжнародному конгресі.

- Поїздка на Міжнародний водний конгрес «ЕТЕВК» в м. Чорноморськ є нагородою фіналістам конкурсу. Тут ми представляли свої роботи перед фахівцями та науковцями  з України й інших країн, - додає юна науковиця.

За перемогу калушанку нагородили грамотою за І місце і цінним призом – портативною безпровідною Bluetooth колонкою.

Керівником наукового проекту Вікторії є вчитель хімії ліцею №10, керівник гуртка «Основи біохімії» ЦНТТУМ Орися Груба.

Додамо, що в цьому навчальному році Вікторія Хухра була переможницею ІІ етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України в секції охорони довкілля та раціонального природокористування та ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: