Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Калуська скороходка Ганна Шевчук – срібна призерка командного чемпіонату Європи

Переглядів: 281

16 травня в чеському місті Подєбради відбувся командний чемпіонат Європи зі спортивної ходьби, на якому змагалася наша землячка Ганна Шевчук (Суслик).

Вихованка калуського тренера Миколи Шевчука виступала разом з киянкою Людмилою Оляновською та волинянкою Оленою Собчук за жіночу національну збірну України на дистанції 20 км. В індивідуальному заліку всі три українки увійшли в ТОП-8. Олена Собчук посіла шосте місце з результатом 1 год. 29 хв. 54 сек, а слідом за нею на дві секунди пізніше фінішували Ганна Шевчук і Людмила Оляновська. Тільки за фотофінішем сьоме місце було присуджено нашій землячці, інформує «Калуш ФМ» з посиланням на «Нафтохімік-Калуш».

У командному заліку українські скороходки на 20 км посіли друге місце.

Командне «золото» чемпіонату Європи дісталося збірній команді Іспанії, адже три спортсменки цієї країни посіли відповідно друге, третє і четверте місця. А чемпіонкою Європи стала італійка Антонелла Пальмізано, подолавши дистанцію за 1 год. 27 хв. 42 сек.

Ще одну командну медаль чемпіонату Європи здобули українські скороходи на 50 км. Зокрема, «бронзу» вибороли Іван Банзерук (11 місце), Валерій Літанюк з Івано-Франківська (13 місце), Ігор Главан (17 місце), результати яких пішли в залік нашої команди, та Антон Радько (23-є місце якого не враховувалося при підбитті командного підсумку).