Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

У франківському "Бастіоні" пройде фестиваль-презентація сучасної української книги

Переглядів: 852

8-9 листопада в Івано-Франківську проходитиме фестиваль-презентація сучасної української книжкової продукції "Сторінками української книги".

Книжковий фестиваль проходитиме у фортечній галереї "Бастіон", повідомляє «Курс».

Цього року, – а фестиваль за підтримки ОДА проходить вп’яте, – він приурочений до 100-річчя ЗУНР.

Відкриють фестиваль о 13-й годині урочистим театралізованим дійством із залученням акторів місцевих театрів та аматорів народного мистецтва.

У виставці-ярмарку запланована участь видавництв "Апріорі", "Видавництво Старого Лева", "Манускрипт-Львів" (Львів), "Навчальна книга "Богдан", "Джура", "Підручники та посібники" (Тернопіль).

Обласна наукова універсальна бібліотека ім. І. Франка та музей визвольних змагань ім. С. Бандери представлять тематичні виставки до 100-річчя ЗУНР.

Заплановані презентації першого тому видання "Західно-Українська Народна Республіка.1918-1923. Енциклопедія", книг із серії "Звитяжці" видавництва "Лілея-НВ", книги капітана І рангу у відставці, заслуженого журналіста України Мирослава Мамчака "Україна. Шлях до моря. Історія українського флоту. Історичний нарис", дитячих книг "Легенда" та "Дітям про опришків", видань місцевих авторів, які вийшли за підтримки Регіональної цільової програми підтримки книговидання, що її фінансують з обласного бюджету.

Презентації книжкових новинок проходитимуть в галереї "Арт-на-Мур" у Бастіоні, а видання "Гошівська обитель Богородиці на Ясній горі в Карпатах" – у залі Катедрального собору Святого Воскресіння на майдані Шептицького.

Також упродовж двох днів проведуть акцію "Бібліотечка для Донбасу" – збиратимуть літературу для передачі військовим.

Увесь цей час в "Бастіоні" працюватиме книжковий ярмарок.

Схожі матеріали за тегами: Франківськ книжковий фестиваль Бастіон

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: