Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

У Франківську на Вовчинецьких горах відкрили відпочинкові локації (ФОТО)

Переглядів: 771

У Франківську на Вовчинецьких горах відкрили відпочинкові локації. Східці-тераси, фотозона, оглядовий майданчик, інфраструктура для пікніків – це лише частина обладнання, яке розміщено в рамках реалізації проєкту «Управління і використання міських лісів як природної спадщини в містах Дунайського регіону» (URBforDAN).

Також тут будуть проводити літні школи для дітей, йдеться у дописі міського голови Руслана Марцінківа, повідомляє «Курс».

Нагадаємо, виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради оголосив тендер на закупівлю вуличних меблів, які встановлюють на Вовчинецьких горах, з очікуваною вартістю закупівлі – 2 782 521,6 гривень.

Тендер виграв ФОП з Верховинщини Привика Ігор Святославович, який зобов’язався виконати роботи за 2 214 200 гривень.

Вуличні меблі встановлюють у рамках впровадження проєкту «Управління і використання міських лісів як природної спадщини в містах Дунайського регіону» (URBforDAN) в рамках Дунайської Транснаціональної Програми, що фінансується з фондів Європейського Союзу.

Проєкт URBforDAN реалізовується в Івано-Франківську з 2018 року. Облаштування Вовчинецьких гір мало завершитися у листопаді 2020 року. Для Івано-Франківська вартість проєкту становить 213 675,65 євро. З них 85% – грантові кошти та 15% (32 051,35 Євро) місто має знайти у власному бюджеті.

Схожі матеріали за тегами: Франківськ Вовчинецькі гори вуличні меблі

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: