Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

В Івано-Франківську працюватимуть мобільні групи із запобігання та протидії домашньому насильству (ФОТО)

Переглядів: 513

4 жовтня в Головному  управлінні Національної поліції в області відбувся конкурсний відбір кандидатів на навчання для роботи у складі мобільних груп з реагування на факти домашнього насильства.

Зокрема, за ініціативи МВС та Національної поліції України і фінансової підтримки Організації з безпеки та співробітництва в Європі (ОБСЄ)  в регіонах України реалізується пілотний проект щодо підвищення ефективності роботи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству, повідомляє сектор комунікації поліції Івано-Франківщини.

Співбесіду з кандидатами проводили працівники Департаменту превентивної діяльності Національної поліції та  Департаменту патрульної поліції, представники ОБСЄ та керівництво Управління превентивної діяльності ГУНП в області.

У 20 кандидатів із числа дільничних офіцерів поліції та  шести патрульних поліцейських перевіряли знання законодавства у сфері запобігання домашньому насильству. Результати  конкурсного відбору за підсумками співбесіди стануть відомі в найближчий час.

Після цього правоохоронці пройдуть відповідне навчання, що допоможе їм у подальшій службовій діяльності.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: