Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

47 підприємців Прикарпаття позбулися ліцензій через продаж алкоголю і сигарет неповнолітнім

Переглядів: 757

За зловживання при торгівлі алкоголем і тютюном недобросовісні підприємці заплатять 1,5 мільйона гривень штрафів.

За результатами 155 фактичних перевірок суб’єктів господарювання, проведених у січні-травні 2018 року, застосовано 1,5 млн грн штрафних санкцій за порушення порядку реалізації підакцизної продукції.

Про це повідомили в головному управлінні ДФС в Івано-Франківській області.

Зокрема, за торгівлю алкогольними напоями за цінами, нижчими від встановлених мінімальних оптово-відпускних або роздрібних цін, сума штрафів склала 340,0 тис. грн, за торгівлю алкогольними напоями без ліцензії – 330,4 тис. грн та за зберігання алкогольних напоїв в місцях не внесених до Єдиного державного реєстру місць зберігання та реалізацію алкогольних напоїв немаркованими марками акцизного податку – 85 тис. грн.

Також застосовано 340 тис. грн штрафів за продаж підакцизних товарів особам, які не досягли 18 років. Крім того, суб’єктам господарювання анулювали дію 47 ліцензій на право здійснення роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами через продаж їх неповнолітнім.

Довідково.

Станом на 1 червня 2018 року на території Івано-Франківської області діє 3541 ліцензія на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами. За придбання цих ліцензій підприємці сплатили до місцевих бюджетів 8,2 млн грн.

Схожі матеріали за тегами: Прикарпаття ліцензії алкоголь неповнолітні

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: