Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Батьки закликали українських чиновників не «піаритися» у школах 1 вересня

Переглядів: 1126

Активісти закликали чиновників всіх рівнів не відвідувати, не приїжджати, не планувати урочистих заходів 1-го вересня у навчальних закладах.

Прохання активісти опублікували у групі "Батьки SOS" у Фейсбуку. 

Зокрема, звернення стосується Президента, Прем'єр-міністра, Міністрів, народних депутатів, депутатів сільських, селищних, міських, районних рад, чиновників різних рівнів та органів місцевого самоврядування та всіх чиновників, хто планує цього року відвівати навчальні заклади 1 вересня.

До того ж в зверненні батьки просять не дарувати дітям букварики зі своїми портретами, натомість просять забезпечити своєчасне надходження підручників у школи.

Батьки зазначають, що дуже хочуть подолати совкову традицію лінійок, але якщо чиновники будуть туди приходити - позбутися цього рудимента не вдасться.

В той же час у зверненні зазначено, що якщо нестерпна жага PR у навчальних закладах є, то просять не приїжджати 1 вересня у школи, в які місцева влада вклала мільйони, а приїхати 2 вересня туди, де навіть за децентралізації міська чи районна влада не переймається освітою.

Фото: Моя Вінниця

Схожі матеріали за тегами: школа піар 1вересня

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: