Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Денис Шмигаль: Відкриті дані – крок до залучення інвестицій та розвитку

Переглядів: 793

Сьогодні, 5 листопада, в інноваційному центрі «Промприлад» протягом дня проходять заходи за участі провідних експертів, представників влади, бізнес-середовища, спрямовані на підвищення рівня поінформованості державних органів та широких підприємницьких кіл щодо регуляторної політики та розвитку підприємництва.

Їх організаторами та партнерами є Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України», Державна регуляторна служба України та Івано-Франківська обласна державна адміністрація.

«Відкритість регуляторних даних позитивно впливає на розвиток бізнес-середовища та на співпрацю влади і бізнесу», - зазначив голова обласної державної адміністрації Денис Шмигаль, звертаючись до учасників заходів.

На сьогодні Івано-Франківщина у частині відкритості даних із регуляторної політики, за інформацією дослідників, посідає одне з найнижчих місць у рейтингу.

 «Тобто у нас маса регуляторних актів, про які знають, ними користуються, у той же час тексти цих документів мало де можна знайти і побачити. Тож цей проект і семінар покликані зробити більш легкою і прозорою систему регулювання підприємницької та іншої діяльності у частині відкритості даних – доступу до потрібної інформації. Це дасть певний поштовх і хорошу основу для розвитку інвестиційного клімату та підприємництва у нашій області», - підкреслив очільник Прикарпаття.

Щоб не програвати регіональну конкуренцію у залученні інвесторів та дати змогу їм отримати базову і потрібну інформацію про середовище, область повинна бути відкрита. Відтак проведені заходи мають посприяти ефективній діяльності у цьому напрямку, а відповідно покращенню бізнес-клімату та прискоренню економічного зростання Прикарпаття. Адже їх учасники отримають необхідну інформацію, рекомендації, обговорять основні проблеми та можливі шляхи вирішення, запобігання і реагування на порушення.

У програмі цього дня: тренінг-презентація «Як підвищити ефективність регуляторної політики за допомогою відкритих даних?», фокус-група з місцевим бізнесом для оцінки ефективності впровадження державної політики розвитку підприємництва (зокрема, Стратегії розвитку малого і середнього підприємництва в Україні на період до 2020 року, затвердженої розпорядженням КМУ від 24.05.2017 № 504-р) та регіональний семінар «Перевірки бізнесу: основні виклики після завершення мораторію».

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: