Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

До приміщення Франківського суду намагалися пронести ножі (ФОТО)

Переглядів: 857

Співробітники територіального управління Служби судової охорони у Івано-Франківській області завдяки професійним діям та сумлінному виконанню службових обов’язків не допустили пронесення заборонених предметів, зокрема двох ножів, до приміщення Івано-Франківського міського суду.

Про це повідомили на сторінці територіального управління Служби судової охорони у Івано-Франківській області.

На вимогу співробітників Служби судової охороно заборонені предмети були залишені власниками в індивідуальних камерах схову та повернуті їм згодом, після вирішення питань на території судових установ.

«Забезпечення громадського порядку та безпеки учасників судового процесу є одним з основних завдань Служби судової охорони. Кожен співробітник знає свої обов’язки та в повній мірі розуміє їх важливість для збереження безпеки життя та здоров’я суддів, працівників апарат суду та учасників судового процесу», - йдеться у повідомленні.

Відповідно до пункту 4.2 розділу 4 «Правил пропуску осіб до будинків (приміщень) судів, органів та установ системи правосуддя та на їх територію транспортних засобів» діє заборона на пропуск осіб до приміщень суду з колюче-ріжучими предметами.

 

Схожі матеріали за тегами: Франківськ суд ножі охорона

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: