Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Франківські школярі підуть на канікули на тиждень раніше

Переглядів: 312

Департамент освіти та науки Івано-Франківської міської ради перенесе цьогорічні осінні канікули у закладах загальної середньої освіти Івано-Франківської міської територіальної громади на тиждень раніше.

Про це йшлося сьогодні на оперативній нараді у міського голови, повідомляє Фіртка.

Перенесення канікул пов’язане з різким зростанням дитячої захворюваності на гострі респіраторні захворювання, насамперед серед учнівської молоді, а також зі збільшенням кількості захворювань на Covid-19 серед дітей.

Як зауважила Марія Бойко, начальниця Управління охорони здоров’я Івано-Франківської міської ради, статистика захворювань на ГРВІ за минулий тиждень свідчить: із тих, хто захворів, найбільша кількість припадає на дітей.

«Діти у віці від 5 до 14 років, тобто фактично шкільний вік, дає 70% захворюваності від тих, хто захворів на респіраторні інфекції», – зазначила посадовиця.

Відтак канікули цієї осені розпочнуться вже з понеділка, 18 жовтня, а з урахуванням неробочих днів, пов’язаних з відзначенням Дня захисників України, та вихідних, фактично діти підуть на відпочинок вже з четверга, 14 жовтня.

Зі слів Ігоря Максимчука, директора Департаменту освіти та науки Івано-Франківської міської ради, для перенесення канікул достатньо відповідного наказу очолюваного ним Департаменту.

«Офіційно відповідно до нашого графіка канікули мали бути з 25 жовтня. Ми можемо спокійно зробити канікулярний період для шкіл міста Івано-Франківська з понеділка», – зазначив Ігор Максимчук.

 

Схожі матеріали за тегами: Франківськ школярі.канікули

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: