Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Франківці виступають проти закриття спортзалів та фітнес-центрів (ФОТО)

Переглядів: 1032

Сьогодні, 5 серпня, в Івано-Франківську спортсмени та представники адміністрації спортклубів прийшли пікетувати будівлю Івано-Франківської облдержадміністрації.

Вони обурені тим, що спортзали знову закрили через карантинні обмеження, повідомляє "ГК".

«Це рішення не правильне. Я не бачив жодної компетентної статистики, де йдеться про те, що саме зали стали епіцентром коронавірусу. Ми хочемо нормальне пояснення того, чому у нас закрили спортзали. У нас немає можливості нормально працювати», – каже тренер, майстер спорту Сергій Демчук.

Тренер Володимир Пиндус не розуміє, чому працюють бари та заклади громадського харчування, а зали закривають. Вважає, що потрібно разом прийняти рішення, яке б влаштовувало усіх. Чоловік хоче почути точку зору голови обласної державної адміністрації Віталія Федоріва.

«Такі події ставлять нас на межу закриття. У нас немає допомоги від держави. Хочемо розвивати спорт. Ми точно активно будемо говорити про свою позицію. У нас не було порушень під час карантину, а загалом у спортзал ніколи не приходять люди, які хворі, навіть не зважаючи був карантин, чи ні», – зауважує тренер, спортсмен Віталій Стасів.

Франківський тренер Олег Бабій теж не розуміє, чому закривають спортивні зали. Вважає це рішення абсурдним.

Уже згодом перед білим будинком провели ранкову руханку.

«Ми знову стаємо на ті ж самі граблі, що й того разу. Я проти цього рішення і сподіваюся його переглянуть. Думаю, людям стане розуму прийняти правильне рішення. Зараз це все контролює обласна комісія. Ми наполягаємо на тому, щоб вони передумали і зали працювали», – зазначив міський голова Руслан Марцінків.

Спортсмени написали звернення до обласної державної адміністрації, а також до Кабінету Міністрів України.

Перша заступниця голови обласної державної адміністрації Марія Савка вийшла до протестувальників.

«Годину тому ми спілкувалися зі спортсменами. Ми хочемо вивести Прикарпаття з помаранчевої зони. При дотриманні всіх карантинних заходів ми подамо ваше звернення до Кабінету Міністрів, а вони вже будуть вирішувати, що робити далі», – каже Савка.

На цьому акція завершилася. Спортсмени ж наголосили на тому, що будуть виходити на мітинг, поки Кабінет Міністрів не прийме рішення не закривати спортивні зали.

Нагадаємо, що раніше, зокрема 16 червня, дві сотні обурених спортсменів прийшли до чиновників з ОДА, щоб висловити свою незгоду із закриттям спортзалів та фітнес-центрів у той час, коли заклади громадського харчування, дискотеки і базари продовжують працювати. Вони поговорили з представниками влади і донесли свою позицію.

Згодом, в Івано-Франківську переглянули своє попереднє рішення і дозволили працювати спортивним клубам та фітнес-центрам – з дотриманням дистанції між відвідувачами, використанням дезінфікуючих засобів та іншими протиепідемічними заходами.

 

Схожі матеріали за тегами: Франківськ ОДА пікетування спортсмени

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: