Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Голова ОДА Денис Шмигаль відзвітував за 100 днів роботи

Переглядів: 893

Сьогодні, 12 листопада, голова Івано-Франківської обласної державної адміністрації Денис Шмигаль відзвітував про діяльність за перші 100 днів роботи на цій посаді.

За словами Шмигаля, особливості його роботи – нові стандарти управління, особисті зустрічі і співбесіди, регулярні поїздки у райони для ознайомлення із ситуацією тощо. А головним пріоритетом він назвав ремонт доріг і мостів Івано-Франківщини, повідомляє «ГК».

«100 днів – це така хороша, красива дата, коли вже можна говорити про речі, які вдалося зробити. А ще багато чого заплановано», – сказав Денис Шмигаль.

Ще два важливих напрямки, які голова ОДА назвав пріоритетними – боротьба проти дискримінації людей з інвалідністю, а також нові правила у лісовій галузі. Мова йде про запровадження електронного обліку деревини.

Основними пріоритетами у подальшій роботі Шмигаль називає завершення децентралізації, залучення інвестицій, розвиток доріг, формування Стратегії розвитку на 7 років та вирішення техногенно-екологічної проблеми у Калуському районі.

За 100 днів голова ОДА прийняв понад 750 громадян, провів 165 робочих зустрічей та 77 нарад, здійснив 11 поїздок областю, взяв участь у 12 міжнародних заходах та провів близько 100 співбесід.

 

Схожі матеріали за тегами: Шмигаль 100 днів звіт

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: