Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Івано-Франківський драмтеатр перейде у державну власність

Переглядів: 225

Івано-Франківський академічний обласний український музично-драматичний театр імені Івана Франка перейде до державної власності.

Про це повідомили на засіданні десятої сесії Івано-Франківської обласної ради восьмого демократичного скликання, інформує «Калуш ФМ» з посиланням на «Фіртку».

«Як ви знаєте, наш театр отримав статус національного. Цей статус має під собою певні привілеї, зростання зарплат тощо. І от нарешті Міністерство культури готове взяти драмтеатр під свою опіку. Мається на увазі перехід з комунальної форми власності у державну», – сказав Володимир Федорак, начальник управління культури, національностей та релігій облдержадміністрації.

Також він зазначив, що Міністерство культури готове взяти на себе фінансування вищих зарплат, ремонти, комунальні платежі і так далі. Всі знаємо про колосальні здобутки нашого театру за останні 10 років. Вони ставлять свої вистави по всьому світу і мають шалений успіх.

«Закликаю всіх проголосувати за це рішення, адже театр нікуди не пропаде. І якщо держава профінансує модернізацію нашого театру на багато мільйонів – це тільки плюс. Якщо ж ні, то ми зможемо звертатися з питанням про його повернення», – сказав інший депутат Сергій Федорців.

Обласна рада прийняла рішення про передачу Франківського драмтеатру у державну власність. Свої голоси «за» віддали 64 депутати.

 

 

Схожі матеріали за тегами: Драмтеатр Франківськ державна власність

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: