Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Керівники громадських організацій учасників АТО Прикарпаття і влада обговорили проблемні моменти соціальної реабілітації

Переглядів: 560

В облдержадміністрації відбулася зустріч голови обласної державної адміністрації Олега Гончарука з керівниками громадських організацій учасників АТО та ООС області за участю керівників окремих структурних підрозділів ОДА та обласних служб, голів районних державних адміністрацій, голів міст обласного значення.

Під час зустрічі розглянули чимало важливих питань щодо підтримки учасників АТО (ООС). У заході взяв участь і голова Калуської РДА Іван Данів.

Присутнім розповіли про результати роботи та відповіли на запитання директори департаментів охорони здоров’я та соціальної політики ОДА Микола Стовбан і Володимир Корженьовський, представник Державної служби у справах ветеранів війни та учасників АТО Володимир Веркалець, інші посадовці. Йшлося про виконання державних та обласних програм соціальної реабілітації учасників АТО у минулому році, а також першочергові завдання для їхньої реалізації цьогоріч. Питання стосувалися придбання житла, санаторно-курортного лікування і психологічної реабілітації, соціальної та професійної адаптації учасників антитерористичної операції.

У ході дискусії від представників громадських організацій надійшло ряд пропозицій щодо функціонування реабілітаційних центрів на території області, роботи медичних закладів, налагодження комунікації з органами влади, патріотичного виховання школярів та ін.

За словами Олега Гончарука, робота з представниками громадськості у такому форматі дозволяє виявити актуальні проблеми, напрацювати алгоритм їх вирішення і зрештою дає конкретні результати.

«Обов’язок всіх гілок влади – і виконавчої, і представницької – налагодити діалог з людьми, які сьогодні у першу чергу потребують розуміння і поваги, тих, хто брав і бере участь у бойових діях на Сході, родин загиблих та поранених», – наголосив голова обласної державної адміністрації.

 

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: