Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Мар’яна Закальницького з Верхні визнали найкращим легкоатлетом України у 2018-ому році

Переглядів: 732

Федерація легкої атлетики України традиційно щороку визначає найкращих легкоатлетів у різних вікових категоріях, тренера і команду. Під час голосування за найкращих легкоатлетів як місяця, так і року враховуються голоси експертів ЗМІ і вболівальників. Кожна з цих категорій рахується як третина всіх голосів.

За підсумками 2018 року найкращим легкоатлетом України визнано нашого земляка, уродженця села Верхня Мар’яна Закальницького. Про це пише «Нафтохімік-Калуш».

В 2018 році Закальницький став чемпіоном Європи зі спортивної ходьби на 50 км у Берліні. А на командному чемпіонаті світу зі спортивної ходьби в Тайцані Мар’ян виграв срібло у командному заліку і посів четверте місце в індивідуальному.

Найкращою командою України-2018 визнано чоловічу команду України зі спортивної ходьби на 50 км, яка в Тайцані посіла друге місце на командному чемпіонаті світу зі спортивної ходьби. Командне «срібло» чемпіонату світу разом з Мар’яном Закальницьким здобули скороходи Іван Банзерук, Валерій Літанюк, Андрій Гречковський та Ігор Сахарук.

 

 

 

Схожі матеріали за тегами: закальницький чемпіон верхня

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: