Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Мешканців Калуської громади запрошують долучитися до Днів сталої енергії

Переглядів: 183

З 21 по 27 червня у Калуській громаді триватимуть заходи в рамках Днів сталої енергії.

Калуська громада 30 березня 2023 року доєдналася до Європейської ініціативи «Угода мерів», яка на теперішній час об’єднує тисячі міст в багатьох країнах світу для розвитку регіональної політики на основі принципів сталої енергії, посилення енергетичної безпеки та підтримці глобального руху в боротьбі зі змінами клімату, інформує «Калуш ФМ» з посиланням на Калуську міську раду.

26 жовтня міською радою було прийнято План дій сталого енергетичного розвитку та клімату Калуської міської територіальної громади до 2050 року.

Дні сталої енергії мають на меті привернути увагу громади до питань охорони навколишнього природного середовища та збереження енергоресурсів, популяризації знань щодо енергоощадності та способів ефективного використання енергії. Адже сталі енергетичні технології, моделі поведінки й управлінські рішення не лише економічно вигідні і корисні для природного довкілля, але й цілком досяжні та життєздатні.

В рамках Днів сталої енергії в Калуській громаді запрошуємо всіх долучитися до акції «ДЕНЬ БЕЗ АВТІВКИ», яка проходитиме сьогодні, 21 червня. Пропонується на роботу прийти пішки чи ж скористатися велосипедом.

Також упродовж тижня на сайті міської ради демонструватимуть добірки цікавих матеріалів на енергоефективну та екологічну тематику, реалізованих заходів Програми підтримки енергомодернізації багатоквартирних будинків «Енергодім». Можна буде пройти тест: «Перевір себе. Що ти знаєш про енергоефективність?»

25 червня відбудеться конференція «Ефективна експлуатація бюджетних будівель: шлях до оптимальної енергоефективності». Модератор – Тетяна Сеньків (заступниця начальника управління – начальниця відділу підприємництва та грантів управління економічного розвитку міста Калуської міської ради). Запрошені: Олександр Карпенко (в.о. директора КП Агенція місцевого розвитку» Чортківської міської ради), керівники/енергоменеджери бюджетних установ громади та ін.

26 червня запрошують охочих долучитися до толоки на березі річки Лімниці, яку зініціювала учнівська молодь.

«Веселі перегони на самокатах» пройдуть для наймолодших мешканців у закладах дошкільної освіти 27 червня.

Схожі матеріали за тегами: Дні сталої енергії

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: