Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Міністр юстиції відвідав Івано-Франківську установу виконання покарань (ФОТО)

Переглядів: 682

Вчора, 9 лютого, міністр юстиції Денис Малюська відвідав Івано-Франківську установу виконання покарань №12. Як завжди, без попередження.

Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook.

 «Враження: досить пристойний рівень як для установ, які довелось відвідувати. Без фантастичних досягнень, але і без відвертих жахів. З негативу - відсутні змішувачі та шланги для душу, що потече з труби, за те і дякуватимуть. Контингент трохи специфічний: довічники, жінки, чоловіки та діти під слідством.Традиційно надто багато тих, чиє перебування у СІЗО затягнулося (до 3 років)», - повідомляє міністр.

Також він відзначив, що довічники активно користуються бібліотекою та тенісним столом.

«Активно просять передбачити законом механізм заміни довічного позбавлення волі на обмежені строки покарання. Один із співрозмовників потрапив до в'язниці у 25-річному віці. Зараз йому вже 45. Співчуття стримує лише усвідомлення того, що за плечима кожного з них не менше 2 трупів, - зазначив Д. Малюська.

"Із загадкового: не розумію інтересу довічників до перегляду оголошень про продаж авто (саме цим займались двоє з них під час мого відвідування комп'ютерного класу)», - додав посадовець.

Звернув увагу міністр і на харчування: «Харчування стандартно не дуже, але точно є».

 

 

 

Схожі матеріали за тегами: Франківськ установа покарання візит міністр

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: