Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Міжнародна організація з міграції надаватиме грошову допомогу жителям Калуського району

Переглядів: 256

Нещодавно Калуську районну військову адміністрацію з робочим візитом відвідали представники Міжнародної організації з міграції (МОМ), які зустрілися з керівництвом РВА.

Під час зустрічі обговорили соціальний проєкт підтримки від МОМ, який полягає у наданні багатоцільової грошової підтримки для уразливих категорій населення та людей, які перебувають в складних життєвих обставинах, інформує «Калуш ФМ» з посиланням на Калуську РДА.

На Прикарпатті його поки планують реалізовувати в трьох районах: Івано-Франківському, Коломийському та Калуському.

В межах проєкту люди із зазначених категорій будуть отримувати протягом трьох місяців грошові допомоги. Планують, що бенефіціарами проєкту стануть 15 тис. осіб.

Начальниця Калуської РВА Жанна Табанець подякувала представникам міжнародної організації за можливість участі в такому важливому соціальному проєкті та зазначила, що сьогодні у Калуському районі знайшли свій другий дім близько 25 тис. внутрішньо переміщених осіб. Тому така підтримка для них, а також для уразливих категорій населення Калуського району сьогодні є дуже актуальною та потрібною.

Представники МОМ також відвідали Координаційний штаб з питань внутрішньо переміщених осіб, де ознайомилися з його роботою та потребами внутрішньо переміщених осіб.

 

 

Схожі матеріали за тегами: Калуський район МОМ допомога

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: