Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

На Прикарпатті поліція склала 36 адмінпротоколів за порушення виборчого законодавства

Переглядів: 466

До поліції Прикарпаття надійшло 86 повідомлень від громадян щодо ймовірного порушення виборчого законодавства. Правоохоронці за всіма фактами, які поступили від початку виборчого процесу, здійснюють перевірки.

З цих повідомлень станом на 12 жовтня правоохоронці Івано-Франківщини склали 36 адміністративних протоколів, які уже направили до суду. Кримінальних проваджень на території області не зареєстровано, повідомляє поліція області.

Щодо адміністративних порушень, то здебільшого вони пов’язані з:

- порушеннями виготовлення або розповсюдження друкованих матеріалів передвиборної агітації (25 протоколів),

- порушеннями обмежень щодо ведення передвиборної агітації (7 протоколів);

- порушеннями порядку розміщення агітаційних матеріалів чи політичної реклами або розміщення їх у заборонених законом місцях (3 протоколи);

- порушеннями порядку ведення передвиборної агітації з використанням засобів масової інформації та порядку участі в інформаційному забезпеченні виборів (1 протокол).

Інші повідомлення поліцейськими перевіряються і тільки після цього їм буде надана правова кваліфікація.

Поліція закликає усіх учасників виборчого процесу дотримуватися норм Закону та нагадує, що порушення виборчого законодавства є неприпустимим та передбачає відповідальність:

адміністративні правопорушення, що посягають на здійснення народного волевиявлення та встановлений порядок його забезпечення, зазначені з 212-7 до 212-24 статті КУпАП;

у Кримінальному кодексі України відповідальність за злочини проти виборчих, трудових та інших особистих прав і свобод людини і громадянина передбачена статтями 157-160 КК України.

Схожі матеріали за тегами: Прикарпаття адмінпротоколи вибори порушення

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: