Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

На Прикарпатті за кожною ОТГ закріпили поліцейського офіцера (ФОТО)

Переглядів: 831

На Івано-Франківщині стартував проєкт «Поліцейський офіцер громади». У рамках даного проєкту поліція Івано-Франківщини підписала меморандум про співпрацю з об’єднаними територіальними громадами. Метою даного проєкту є тісна взаємодія поліцейського з ОТГ та орієнтація на її потреби.

Відтепер за кожною з дев'яти ОТГ регіону буде закріплений поліцейський офіцер, який не тільки працюватиме на території цієї громади, а й житиме там, інформує сектор комунікації поліції в Івано-Франківській області.

Підписання меморандуму відбулося в Коломийському відділі поліції за участі керівника ГУНП в області Володимира Голубоша, його заступника Остапа Білейчука та голів ОТГ.

«Даний проєкт має мету побудувати взаємодію між поліцією та ОТГ на принципах відкритості, співпраці, довіри та безпеки шляхом втілення нової концепції у поліцейській діяльності, дуже важливим та бажаним результатом цього проєкту є несення служби поліцією на основі взаємодії з громадою та постійного спілкування з нею», – зазначив Володимир Голубош. 

Своєю чергою ОТГ створюватимуть відповідне робоче місце для дільничного, а також із урахуванням можливостей сприятимуть забезпеченню автотранспортом та  оргтехнікою. На сьогодні уже 9 громад надали згоду на впровадження проєкту.

Заступник керівника поліції області Остап Білейчук, який курує роботу підрозділів превенції, закликав представників громади до подальшої плідної співпраці та порозуміння.

 

 

Схожі матеріали за тегами: Прикарпаття ОТГ поліція офіцер

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: