Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

На реабілітацію дітей Долинщини спрямують понад 50 тисяч гривень, зібраних під час благодійного аукціону картин

Переглядів: 628

На Долинщині провели другий етап благодійного аукціону картин, створених під час Всеукраїнського науково-практичного симпозіуму «Живопис на склі», який проходив у Гошівському монастирі.

Нагадаємо, що впродовж двох тижнів десять художників із Івано-Франківщини, Київщини, Львівщини, Тернопільщини малювали картини, частину яких згодом виставили на благодійному аукціоні у Києві. Тоді вдалося зібрати 150 тисяч гривень. Інші картини презентували 27 березня у НД «Просвіта» під час другого етапу благодійного аукціону, інформує прес-служба Івано-Франківської ОДА.

Зазначимо, що цей мистецький проект вдалося реалізувати завдяки підтримці благодійного фонду «Україна Інкогніта», керівництва обласної та районної державних адміністрацій і настоятеля Гошівського монастиря о. Вінкентія Слободяна.

Поряд із живописом на склі картини відомих прикарпатських художників та роботи вихованців благодійного фонду «Надія Є», які подарували свої творчі надбання для доброчинної місії.

Зібрані кошти, – а це ще 52 500 грн, – будуть спрямовані на придбання діагностично-лікувального та реабілітаційного обладнання у заклади соціально-психологічної допомоги, лікування та фізичної реабілітації дітей з обмеженими функціональними можливостями на Долинщині.

Зазначимо, що за три роки існування проекту, що поєднує в собі мистецтво та доброчинність, організатори встигли допомогти Івано-Франківському обласному госпіталю ветеранів війни, центру паліативної допомоги на базі Надвірнянського будинку дитини, Вигодському начально-реабілітаційному центру та дітям з обмеженими функціональними можливостями з Долинського району.

 

Схожі матеріали за тегами: Долинщина аукціон картини благодійність

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: