Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

На засіданні колегії РДА підбили підсумки виконання бюджету району за І квартал 2021 року

Переглядів: 212

14 травня під керівництвом голови Калуської РДА Жанни Табанець відбулося засідання  колегії районної державної адміністрації.  У роботі колегії взяли участь представники територіальних громад, начальники управлінь і відділів райдержадміністрації, керівники установ та організацій району, журналісти місцевих мас-медіа, повідомляє «Калуш ФМ» з посиланням на Калуську РДА.

Про підсумки виконання бюджету району за І квартал 2021 року доповіла начальник відділу фінансів РДА Людмила Федун. За словами головного фінансиста району, за I квартал 2021 року надходження до загального та спеціального фондів районного бюджету склали 112,5 тис. грн, що становить 128,3% відсотків до планових показників. Надходження загального фонду районного бюджету склали 108,4 тис. грн, або 123,7% виконання до  планових показників.

Як поінформувала Людмила Федун, найбільшу питому вагу в складі доходів загального фонду районного бюджету займає надходження від орендної плати за користування майновим комплексом та іншим майном, що перебуває в комунальній власності, – 87,2%, надходження складають 94,5 тис. грн. Надходження спеціального фонду районного бюджету склали 4 тис. грн. Видатки районного бюджету по загальному фонду склали 1 млн 175,9 тис. грн, або 76,5% до уточненого плану на рік. Зазначені видатки проведено по державному управлінню.

Впродовж  I кварталу  із обсягу вільного залишку коштів загального фонду, який склався станом на 1 січня, розподілено 1 млн 450 тис. грн, з яких 1 млн 350 тис. грн спрямовано на оплату праці і нарахування на заробітну плату та 100 тис. грн  – на оплату комунальних послуг та енергоносіїв.

Взявши до уваги доповідь Людмили Федун, колегія РДА доручила структурним підрозділам районної державної адміністрації, головним розпорядникам коштів районного бюджету продовжити інвентаризацію вільних площ приміщень та передачу їх в оренду, забезпечувати своєчасне проведення видатків за захищеними статтями, а також здійснювати постійний контроль за взяттям бюджетних зобов’язань та ефективним витрачанням бюджетних коштів.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: