Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Оглядові вежі і Лісова школа. На Долинщині реалізовуватимуть проект за 600 тисяч євро

Переглядів: 897

На Долинщині розпочали роботу над реалізацією інвестиційного проекту, який отримав європейське фінансування.

Недавно в Івано-Франківську відбулася офіційна церемонія підписання грантових контрактів у рамках Програми транскордонного співробітництва Європейського інструменту сусідства «Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020».

Грантові контракти на загальну суму фінансування з коштів Євросоюзу 1,7 мільйона євро підписали чотири переможці другого конкурсу проектів Програми. Сюди увійшов і проект «Карпатські лісові школи – пілотне співробітництво для охорони природи та екологічної освіти» вартістю понад 600 тис. євро, який реалізовуватимуть на Долинщині.

Про це повідомив перший заступник голови Долинської райдержадміністрації Віктор Громиш під час зустрічі з головою ГО «Туристична асоціація Івано-Франківщини» Оксаною Федорович та працівниками управління економічного розвитку і торгівлі, а також відділу регіонального розвитку та будівництва РДА.

 Цей проект  передбачає облаштування інфраструктури з оглядовими вежами для туристів у заповіднику державного значення – болоті Ширковець та створення Лісової школи на базі центру спадщини Вигодської вузькоколійки.

Схожі матеріали за тегами: Долинщина грант лісова школа

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: