Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Операція «Нагляд». Поліцейські Прикарпаття перевірили раніше судимих осіб

Переглядів: 612

На території Івано-Франківської області з 1 по 30 червня правоохоронці провели комплекс превентивно-профілактичних заходів під умовною назвою «Нагляд».

Напередодні поліцейські провели аналіз кримінальних правопорушень, скоєних раніше судимими особами, і розробили план превентивних дій щодо стабілізації криміногенної ситуації в області. Всі заходи спрямовані для посилення профілактичного впливу на раніше судимих осіб, яких в області станом на червень 1580, повідомляє поліція області.

До комплексу на добу залучалися 320 правоохоронців із різних підрозділів. Ними за період операції "Нагляд" здійснено 3 213 перевірок із числа раніше судимих осіб.

Зокрема за порушення правил адміністративного нагляду виявлено та задокументовано чотири кримінальних правопорушення, які передбачені

ст. 395 КК України (порушення правил адміністративного нагляду). Також складено 233 адміністративних протоколи за ст. 187 КУпАП (порушення правил адміністративного нагляду).

Управління превентивної діяльності в Івано-Франківській області проводить превентивні заходи відносно осіб, які звільнились з місць позбавлення волі з метою запобігання та недопущення кримінальних правопорушень повторно.

Схожі матеріали за тегами: Поліція раніше судимі нагляд

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: