Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Прикарпаття отримало другий транш лікарських засобів зі США

Переглядів: 182

Таку допомогу Івано-Франківщина отримала від Direct Relief через благодійну організацію «Благодійний фонд Євгена Пивоварова»

Загальна вартість медикаментів, які отримала наша область, становить майже 8 млн гривень, інформує «Калуш ФМ» з посиланням на Департамент охорони здоров’я Івано-Франківської ОВА.

Ліки будуть розподілені між лікувальними закладами області вторинного та третинного рівнів згідно з потребою.

Серед медичних препаратів: антибіотики, протизапальні, неврологічні, психотропні, заспокійливі, сечогінні, гіпер/гіпотонічні, противірусні, кровозупинні, кроворозріджуючі, інгалятори, онкологічні, для жіночого здоров’я, від болю в суглобах, для щитовидної залози та багато інших.

«Це дуже вагома допомога для лікарень області, щоб надавати своєчасну та ефективну медичну допомогу нашим краянам та внутрішньо переміщеним особам», – зазначив директор департаменту охорони здоров’я Ігор Дмитренко.

«Ми щиро вдячні всім нашим гуманітарним партнерам та благодійній організації «Благодійний фонд Євгена Пивоварова» за надану допомогу. Для нас це справді важливо, адже це не просто допомога для закладів охорони здоров’я Прикарпаття, це підтримка всієї української нації», – додав посадовець.

Як зазначалося на нараді, багато людей в умовах війни потребують не тільки лікування, а й психологічної допомоги, над впровадженням чого зараз активно працює керівництво області та розробляє нові проєкти.

 

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: