Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Прикарпаттю обіцяють три мільярди на реставрацію спадщини – міністр культури

Переглядів: 213

На Прикарпаття завітав Олександр Ткаченко, міністр культури та інформаційної політики.

Сьогодні, 10 грудня, в Івано-Франківському Музеї мистецтв Прикарпаття відбулась зустріч голови обласної державної адміністрації Світлани Онищук із міністром, інфомує «Калуш ФМ» з посиланням на «ГК».

Світлана Онищук каже, що Прикарпаття – глибококультурна та релігійна область.

«Важливо дуже, що в рамках програми Президента України Володимира Зеленського здійснили капітальний ремонт Музею Писанки, що у Коломиї. Також у рамках Програми будується потужний мистецький заклад «Дзбан» на Косівщині, адже цей край славиться керамікою», – розповідає Світлана Онищук.

Олександр Ткаченко зауважує, що був і у Національному драматичному театрі імені Івана Франка, і на Промприладі «Реновація». Ці об‘єкти, на його думку, надихають.

«Театр взагалі приклад і взірець для інших. На наступний рік плануємо виділити 3 мільярди гривень, аби розпочати реставрацію об‘єктів, які обласна влада подасть на субвенцію. 80% спадщини потребують рестраврації. Тішусь, що Франківщина так масово долучилась до реставрації спадщини», – каже міністр.

Світлана Онищук додає, що зараз потрібно залучити усі механізми, аби зберегти культурну спадщину.

«Хочу подякувати владі та Президенту за увагу, бо культура – душа народу і ми маємо передати спадщину майбутнім поколінням, і хочу, аби якомога більше закладів потрапили під реставрацію», – наголосила Онищук.

 

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: