Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

П’ять ОТГ Прикарпаття отримають додатково 3,7 млн грн на освіту. Серед них - і Войнилівська

Переглядів: 785

Територіальним громадам Прикарпаття збільшено освітню субвенцію додатково до обсягу, визначеного Законом України «Про Державний бюджет України на 2018 рік».

Білоберізька ОТГ отримала 600 тис. грн, Тлумацька ‒ 1 900 тис. грн, Більшівцівська ‒ 500 тис. грн, Матеївецька ‒ 300 тис. грн, Войнилівська ‒ 400 тис. грн. Про це повідомляє прес-служба Івано-Франківського регіонального відділення Асоціації міст України.

Відповідне розпорядження  прийняли на засіданні Кабміну «Про перерозподіл обсягу освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам у 2018 році». Одна з причин – це дефіцит освітньої субвенції та критичний стан виплат заробітних плат педагогам закладів загальної середньої освіти в окремих містах, районах та об’єднаних тергромадах. Загалом обсяг освітньої субвенції для окремих обʼєднаних територіальних громад та міст України збільшено на 54 508,7 тис грн.

Голова Тлумацької міської ОТГ Роман Круховський розповів, що проблема з виплатою зарплати педагогічним працівникам за кошти державної освітньої субвенції виникла з початку року. Розрахунки показали, що недостатньо грошей було заплановано в Державному бюджеті на субвенцію освітянам.

Експерти Асоціації міст України Олександр Слобожан, Юрій Стефанчук постійно вивчають проблеми в громадах, оперативно на них реагують та вирішують.

АМУ раніше зверталась до Премʼєр-міністра України та Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти щодо необхідності перегляду обсягів освітньої субвенції до початку відпускного періоду в освіті та потреби внесення змін у формулу її розрахунку. І це також є результатом спільної роботи. Як зазначив очільник Тлумацької ОТГ, ці додаткові кошти – це тільки четверта частина від потреб щодо належного забезпечення освітнього процесу.

Схожі матеріали за тегами: Прикарпаття ОТГ кошти освіта

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: