Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Російські окупанти шукають «українські патрони», щоб ними прострелити собі ноги і потрапити в госпіталь

Переглядів: 240

Чергова перехоплена розмова СБУ показує, наскільки деморалізована і розбита армія загарбника.

Окупанти більше не хочуть воювати і ставлять для себе єдине завдання – вижити: «Я тебе по секрету скажу…мы хотели патронами 7.62, украинскими, короче, друг-другу ноги попрострелить и вернуться в госпиталь в Буденовск…» – ділиться з матір’ю рашист.

Він мріє втекти з поля бою, бо втрати лякають, повідомляє Управління СБ України в Івано-Франківській області.

Залишки його бригади зараз дислокуються в Миколаївській області. Вони хочуть зайти в місто, проте вже стали небоєздатними: «У нас 120 человек отправили обратно с бригады в госпиталь с ранениями… еще около 320 человек раненых и 350 человек – «200-й» груз». 

Як би путін не намагався приховати втрати, проте їхні масштаби лякають навіть російських військових. І що головне – спонукають до втечі з армії.

Україна обов’язково переможе!

 
Російські окупанти шукають «українські патрони», щоб ними прострелити собі ноги і потрапити в госпіталь

Російські окупанти шукають «українські патрони», щоб ними прострелити собі ноги і потрапити в госпіталь Чергова перехоплена розмова СБУ показує, наскільки деморалізована і розбита армія загарбника. Окупанти більше не хочуть воювати і ставлять для себе єдине завдання – вижити: «Я тебе по секрету скажу…мы хотели патронами 7.62, украинскими, короче, друг-другу ноги попрострелить и вернуться в госпиталь в Буденовск…» – ділиться з матір’ю рашист. Він мріє втекти з поля бою, бо втрати лякають. Залишки його бригади зараз дислокуються в Миколаївській області. Вони хочуть зайти в місто, проте вже стали небоєздатними: «У нас 120 человек отправили обратно с бригады в госпиталь с ранениями… еще около 320 человек раненых и 350 человек – «200-й» груз». Як би путін не намагався приховати втрати, проте їхні масштаби лякають навіть російських військових. І що головне – спонукають до втечі з армії. Україна обов’язково переможе! #СТОЇМО #ЗупинимоОкупантів #stoprussia

Posted by Служба безпеки України on Thursday, March 17, 2022

 

Схожі матеріали за тегами: Окупанти способи поранення госпіталь

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: