Радіо КалушFM (095) 633-12-68 Пн.-Сб. 09:00- 18:00, Нд.- вихiдний

Сімох підприємців Франківщини позбавили ліцензії за продаж алкоголю неповнолітнім

Переглядів: 919

З початку року працівники управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів головного управління ДФС в Івано-Франківській області провели 29 фактичних перевірок представників бізнесу.

За результатами перевірок у сфері обігу алкогольних напоїв та тютюнових виробів, прикарпатським підприємцям доведеться сплатити більше 330 тисяч гривень фінансових санкцій.

Зокрема, в ході перевірок виявили 7 фактів роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами без ліцензії, 6 фактів недотримання цін на алкогольні напої, по два факти - торгівлі алкоголем в місцях не внесених до Єдиного державного реєстру місць зберігання, продажу алкогольних напоїв на розлив у магазинах, які не мали статусу суб’єкта господарювання громадського харчування, продажу вин столових без використання розрахункових книжок і книг обліку розрахункових операцій та один факт продажу тютюнових виробів з полиць самообслуговування.

Також за результатами перевірок податківці анулювали 7 ліцензій на право реалізації алкогольних напоїв та тютюнових виробів за їх продаж особам, які не досягли 18 років.

 

 

Схожі матеріали за тегами: Прикарпаття алкоголь ліцезія неповнолітні

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: